הרשמו לניוזלטר וקבלו $50 מתנת הצטרפות

האם חבילת שיחות לחו״ל שרוכשים בארץ תעבוד בזמן ההפלגה?

במידה ורכשתם חבילת חו”ל של אחת מספקיות הסלולר שלכם על מנת שתוכלו להיות זמינים בחו”ל חשוב שתדעו שברגע שהאנייה עוזבת את נמל השייט – לא תוכלו להשתמש בשירות זה היות והרשת הסלולרית הופכת ללוויינית ותעלה לכם הון תועפות להוצאת שיחות, הודעות ושימוש באינטרנט. אנו ממליצים שברגע שהאנייה עוזבת את הנמל – יש להעביר את הפלאפון […]

האם ניתן לבטל את חיוב הטיפים?

ניתן אך לא מקובל. הטיפים הינם לכלל הצוות של האנייה ובמידה ותבטלו ותתנו ישירות למלצר ולחדרן אז אתם מפספסים את כל האנשים שמאחורי הקלעים שככל הנראה לא נתקלתם בהם דוגמת הטבח, שוטף הכלים, איש מכבסת המצעים עליהם ישנתם וכיוצ”ב.

איך משלמים באנייה?

ניתן לשלם במזומן או בכרטיס אשראי. מומלץ להצטייד בכרטיס האשראי עם ה-PIN CODE (לא תוכלו להשתמש בכרטיס ללא קוד זה) וכך תוכלו לשלם במטבע המקומי ובצורה מאובטחת.

האם מסעדות כלולות במחיר?

מסעדות נושא אינן כלולות במחיר ומתומחרות בנפרד . חשוב להדגיש שבמחיר החבילה שלכם כלול 3 סעודות ביום אותם ניתן לצרוך במסעדה הראשית בהגשה או בבופה בשירות עצמי.

איזה מטבע משתמשים באנייה?

המטבע באנייה הוא דולר. כמובן שההמלצה היא להשתמש במטבע הנהוג באנייה שכן אחרת תידרשו לשלם שער המרה גבוה מאוד. כמו כן מומלץ להצטייד בכרטיס האשראי עם ה-PIN CODE (לא תוכלו להשתמש בכרטיס ללא קוד זה) וכך תוכלו לשלם במטבע המקומי ובצורה מאובטחת.

כיצד ניתן לבצע תשלום באנייה

התשלום במהלך כל ימי ההפלגה הינו באמצעות כרטיס הקרוז המשמש גם מפתחות לחדר וגם את אמצעי הזיהוי שלכם. כאשר בתום ההפלגה בלבד מתבצע חיוב בהתאם לאמצעי התשלום שמסרתם

מה עלות הטיפים באנייה?

כ-17$ לנוסע ליום בחדרים הסטנדרטיים (פנימי, חלון, מרפסת, מיני סוויטות). בסוויטות היוקרתיות המחיר יעלה לכ-19$ לאדם ביום. (המחירים נכונים לפברואר 2024)

האם אינטרנט כלול במחיר?

לרוב אינטרנט לא כלול במחיר אלא אם רכשתם עסקה הכוללת אינטרנט (יצוין באייקון/כתוב שכולל אינטרנט). ניתן לרכוש חבילת אינטרנט באזור האישי באתר חברת השייט וכמובן שגם באנייה עצמה במעמד הצ’ק אין או לאחר מכן בקבלה במהלך ההפלגה.

הירשמו לניוזלטר וקבלו
$50 הנחה להזמנה באתר

איך נוח לכם לדבר?

חייגו עכשיו

רוצים להתכתב?

נשמח לדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או תשאירו פרטים ומומחה השייט שלנו יחזור אליכם